Başakşehir Demirdöküm Servisi

Başakşehir Demirdöküm Servisi 0212 601 21 22

Başakşehir Demirdöküm Servisi, demirdöküm klima ve kombi üretim markalarından biri olan Demirdöküm ürünlerinin İstanbul ilimizde Başakşehir Bölgesinde servis firması olarak faaliyetlerini yerine getiren firmamız, bugün ilçemizde şubesi ile her bölgede çalışmalarını kurumsal olarak devam ettirmektedir. Yirmi yıldır ilimizde çalışmalarını hayata geçiren firmamız ve şubelerimiz, başakşehir demirdöküm kombi teknik servis,kombi bakım, onarım ve tamir işlerini yüksek müşteri memnuniyeti çerçevesinde tüm müşterilerine sunmaktadır.

başakşehir demirdöküm kombi servisi

başakşehir demirdöküm kombi servisi, başakşehir demirdöküm servisi, başakşehir demirdöküm servis.

Başarılı hizmetleri ile ilimizde faaliyetlerini meydana getiren şubelerimizden biri olan Başakşehir Demirdöküm Servisi, yıllardır bölgede gerçekleştirmiş olduğu profesyonel çalışmaları ile bölgede saygın bir konum elde etmiş bulunmaktadır. Müşteri taleplerinin yerine getirilmesinde titiz bir çalışma sergileyen şubemiz, müşteri odaklı olarak üst seviyede hizmetlerini son model teknik donanım ve kalifiye personel desteği ile müşterilerine sunmaktadır.

Günümüz modern firma anlayışı ile hareket ederek hizmetlerini geniş bir alanda hayata geçiren Başakşehir Demirdöküm Servisi, hızlı ve kolay ulaşım amacıyla bölgede Mobil Teknik Servis uygulamasını başlatmış, tüm hizmetlerinde üstün performans ile hareket ederek en kaliteli ve en sağlıklı sonuçları müşterilerine kazandırmıştır.

Haftada yedi gün, günün yirmi dört saati aktif olarak kesintisiz hizmet gerçekleştiren şubemiz hizmetlerinden faydalanmak için sürekli açık bulunan çağrı Merkezimiz aracılığı ile iletişimde bulunabilir, tüm soru ve görüşlerinizi konusunda uzman personellerimize iletebilirsiniz. Firmamız ve tüm şubelerimiz yüksek seviyede müşteri memnuniyeti odaklı olarak çalışmalarını hayata geçirmektedir.

 

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>