Halkalı Demirdöküm Servisi

Halkalı Demirdöküm Servisi 212 601 21 22  Gsm 0538 400 93 51

Halkalı  Demirdöküm Servisi olarak ısıtma ve soğutma grubu ürünlerinin  arıza bakım ve montaj işlemlerinde hizmet sunmaktayız. Başakşehir  merkezi ve çevre semt halkalı , ikitelli  Demirdöküm servis bölgeleri içerisindedir. Arıza bildirimi yaptığınızda aynı gün içerisinde (günlük yoğunluğa bağlı olarak) size en yakın servisimizi yönlendiriyoruz. Deneyimli uzman teknisyenlerimiz ve donanımlı araçlarımızla cihazlarınızın sorunlarını anında giderme gayreti içerisindeyiz.

Kombi ve klima cihazınızın arıza sorunu ile ilgili olarak cihazınızın kullanım kılavuzunda ve sitemizde yer alan basit ve normal arızaları kendi başına giderebilme bölümlerini gözden geçiriniz. Cihazınızın   bazı arızaları basit ve genelde kullanıcı hatalarından dolayı yaşanmaktadır. Sitemizde bulunan basit arızaları giderme linklerine tıklayarak bu yöntemleri öğrenebilir ve servisimizi aramadan belkide sorunu çözebilirsiniz!

demirdöküm servisi

 

Yukarıda bulunan basit arıza giderme yöntemlerinin işe yaramadığını gördüğünüz ve arızayı kendi başınıza halledemeyeceğinizi düşündüğünüz anda servisimizi arayarak teknik destek alabilirsiniz. Deneyimli müşteri hizmetlerimiz cihazınızdaki basit arıza giderebilmeniz için size bazı tavsiyelerde bulunabilir. Arızayı telefon desteği ile birlikte çözemediğimiz durumlarda servis uzmanımız, size cihazınızdaki yaşanan olası arızalar ve arızaların giderilme yöntemleri ve tamir maliyetleri konusunda bilgi vererek isteğiniz doğrultusunda size servisi bakım ve onarım hizmeti sunmak için harekete geçecektir.

Uyarı: Firmamız Demirdöküm Markasına özel servis olarak hizmet vermektedir. Yetkili servis değildir.