İkitelli Demirdöküm Servisi

İkitelli Demirdöküm Servisi  212 601 21 22  Gsm 0538 400 93 51

Haftanın 7 gün 24 saati 212 601 21 22 nolu Çağrı Merkezimiziarayabilirsiniz.Sizlere aynı gün içinde , bir saat önceden haber vererek ,servis ihtiyacınızı karşılamaktayız. Geç saatlerde alınan ihbarlara ertesi gün , istenilen zaman deliminde gidilerek hizmet verilmektedir. Pazar günü çağrı merkezimiz ihbarları alarak , ertesi gün veya müşterinin istediği gün servis hizmetinde bulunmaktadır. Bizler sizlerin can güvenliğini ön planda tutarak titiz çalışmalarımızla uzun yılların verdiği deneyim ve sürekli kendini teknik servis konusunda yeniliyen gerekli eğitim ve sertifikalara sahip çalışan arkaşlarımızla hizmetlerimizi kombilerinizin arızaları, bakım, onarım, petek temizleme temizliği konusunda yardımcı olmaktayız. İkitelli geneli farklı şubelermizle gezici mobil ekiplerimizle en hızlı şekilde sizi madur etmeden teknik servis hizmeti veriyoruz.

cropped-Başakşehir-Demirdöküm-Servisi.png

Tamir işlemimiz , %99 olarak yerinde gerçekleştirilmektedir.Çok az cihazımız atölyeye alınmaktadır. Buda bize müşterinin maduriyetini kısa sürede gidermemize olanak sağlamaktadır.

Yapılan hizmet sonrasında memmuniyetinizi veya memnun olmadığınız bir durumla karşılaştığınızda hemen 212 601 21 22 nolu çağru merkezimizi aramanız, o sorunun bir daha oluşmaması için çok ama çok önemli. Yapılacak geri dönüşünler bizlerin hizmet kalitesini yükselterek sizlere daha iyi hizmet sunmamıza olanak sağlayacaktır.Demirdöküm Servisi İkitelli olarak , Siz Değerli Müşterilerimize , Yüksek Kaliteli Hizmet Sunmak İçin 212 601 21 22 nolu Çağrı Merkezimizi Aramanız Yeterli olacaktır. Demirdöküm Teknik Servisi olarak alanında deneyimli ekip ve profesyonel kadromuzla İkitellinın tüm bölge ve semtlerine servis hizmeti vermekteyiz.Demirdöküm Servis İkitelli olarak tamir veya bakım yaptırdığınız takdirde servis ücreti alınmamaktadır. Malzeme ve işcilik ücreti alınmaktadır.

Demirdöküm Servisi Güvencesi İle Orjinal Yedek Parça ,Ekonomik fiyat , Periyodik Bakım ,1 yıl işçilik ve yedek parça garantisi vermekteyiz . Tecrübenin ve kalitenin buluştuğu tek adres olan İkitelli DEMİRDÖKÜM Servisi yıllardır İkitelli merkezli çalışmakta olup, mobil gezici servis araçları ile müşterilerine daima hizmet sağlamaktadır. Servis ,Tamir,Müşteri Memmuniyeti ,Uygun Fiyat ve Yetkin Ustalarımızla alanında rakipsiz olan , DEMİRDÖKÜM Servis İkitelli yı (212 601 21 22 ) arayın servis sorunlarınıza çözüm bulalım.

UYARI : FİRMAMIZ DEMİRDÖKÜM MARKASINA ÖZEL SERVİS OLARAK HİZMET VERMEKTEDİR YETKİLİ SERVİS DEĞİLDİR